(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 27 punktów.
Zobacz nowe nagrody w programie skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gryzmołki. Angielski (3–6 lat) od Kapitan Nauka to zestaw 60 kreatywnych, bogato ilustrowanych zabaw dla przedszkolaków, które rozpoczynają przygodę z językiem angielskim.

Dzięki ciekawym, kolorowym kartom z zadaniami bez wysiłku przyswoją angielskie słówka i wyrażenia: school, post office, flower, purple or green, left or right, seven bees or ten butterflies.

Kolorowe ilustracje i urozmaicone zadania zachęcają do liczenia, rozwiązywania krzyżówek i zagadek, wykreślanek, łączenia w pary obrazków z podpisami oraz układania historyjek obrazkowych we właściwej kolejności.

Dzięki różnorodnym zabawom dzieci poznają kolory, liczby, nazwy zwierząt, sklepów, owoców i warzyw, a także zabawki. Różnorodne zadania angażują wyobraźnię, pamięć oraz spostrzegawczość, co przekłada się na dziecięce zainteresowanie językiem angielskim oraz praktyczną znajomość podstawowego słownictwa.

Dzięki dołączonemu mazakowi, który jest suchościeralny, ćwiczenia można rozwiązywać wielokrotnie.

Zawartość:
- 30 kart dwustronnych