(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 55 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Językomania z Profesorkiem. Język angielski to edukacyjna gra planszowa stworzona z myślą o dzieciach w wieku 6+, które zaczynają przygodę z nauką języka angielskiego. Dzięki grze dziecko pozna pisownię i wymowę wielu angielskich słówek.W zestawie znajdują się karty z ilustracjami przedstawiającymi nazwy ubrań, owoców, warzyw, zwierząt, mebli i przyborów szkolnych.

W zestawie:
- plansza
- 31 obrazków
- 74 kafelki z sylabami
- zegar
- kostka
- słowniczek z wymową
- instrukcja zawierająca kilka pomysłów na grę

Gracze poruszają się po planszy w kierunku mety po drodze rozwiązując zadania: z sylab tworzą wyrazy w języku angielskim. W samej układance do wylosowanego obrazka należy dopasować odpowiednie sylaby, aby powstała nazwa przedmiotu z obrazka. Układając wyrazy, gracze przyswajają pisownię wielu nowych słówek, a czytając powstałe wyrazy na głos (lub tworząc z nimi krótkie zdania) ćwiczą wymowę.

Gra sprawdzi się jako pomoc dydaktyczna podczas zajęć w najstarszej grupie przedszkolnej, w szkole, w trakcie korepetycji, kursów językowych, a także w domu, jako przypomnienie materiału.

Indeks
GR0664