(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 64 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Na tropie angielskich słówek od Kapitan Nauka to edukacyjna gra planszowa typu wyścig przeznaczona dla przedszkolaków i wspierająca naukę podstawowych zwrotów w języku angielskim. Wygrywa w niej ten, kto pierwszy dotrze do mety. Ruch graczy przyspieszają dwie rzeczy: rozwiązanie zagadki w języku angielskim oraz wypatrzenie na planszy zwierzęcia z karty.

Stanowi znakomity wstęp do poznania najprostszych słówek i podstaw gramatyki. Prócz rozwijania umiejętności mówienia po angielsku gra ćwiczy umiejętność rywalizacji, spostrzegawczość oraz refleks.

W skład gry wchodzi duża plansza z rysunkiem zoo, 55 kart z quizem oraz grą obserwacyjną, pionki i kostka.

Atrakcyjne i realistyczne ilustracje ułatwiają dziecku przyswajanie wiedzy oraz są znakomitym sposobem na poznanie podstawowego słownictwa angielskiego.

Plansza została wykonana z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Indeks
GR0475