(0)

Kolor

Dostępny produkt z innymi opcjami
Kupując ten produkt możesz zebrać 220 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Stalowy bębenek tongue drum NINO® 8 tonowy jest fabrycznie dostrojony , dzięki czemu może być z powodzeniem używany przez każdego początkującego muzyka. Jego fabryczne dostrojona skala oznacza, że nie wydaje fałszywych tonów, a jego dźwięk jest przyjemny i kojący.

Niebieski bębenek jest dostrojony do tonów c’, d’, e’, f’, g’, a‘, b’, c’’

Miętowy bębenek jest dostrojony do tonów g, Bb, c’, d’, f’, g’, Bb’, c’’

Na tym bębenku o średnicy 7" (ok. 18 cm) grać może każdy – gdziekolwiek i bez względu na umiejętności.

To doskonały instrument dla przedszkolaków uczących się muzyki i dla nauczyciela (np. jako sygnał do zwrócenia uwagi dzieci).

Bębenek dostępny jest w 2 kolorach: niebieskim lub miętowym.

Wraz z instrumentem dostarczane są dwie miękkie pałeczki gumowe, zapewniające pełne i spokojne brzmienie.

Uwaga! Istnieje możliwość uzyskania rabatu i/lub darmowej wysyłki przy zakupie większej ilości lub większego asortymentu instrumentów – w takich przypadkach prosimy o kontakt tel. 12 631 04 10 w. 101 lub mail sklep@blizejprzedszkola.pl

Indeks
NINO981