(0)
Dostawa w ciągu 6-7 dni

Dostępny w 12 kolorach:

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 17 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 17 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 8,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Bębenki djembe NINO® z serii mini o średnicy 6'' są doskonale dopasowane do rąk małych dzieci i sprawdzają się praktycznie wszędzie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Posiadają plastikową obudowę i syntetyczną membranę, która jest fabrycznie dostrojona.

Te ultralekkie bębny mają kompaktowy rozmiar – wygodny dla dzieci w wieku przedszkolnym (od wieku 3+) zainteresowanych muzyką.

Instrument jest dostępny w 12 kolorach: bordowy, niebieski, miedź metalik, czarny, czerwony, zielony jasny, złoty metalik, fioletowy, żółty, miętowy, srebrny metalik, pomarańczowy.

Uwaga! Istnieje możliwość uzyskania rabatu i/lub darmowej wysyłki przy zakupie większej ilości lub większego asortymentu instrumentów – w takich przypadkach prosimy o kontakt tel. 12 631 04 10 w. 101 lub mail sklep@blizejprzedszkola.pl

Posłuchaj instrumentu:

Indeks