Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Cajon slaptop
search
  • Cajon slaptop
  • Cajon slaptop
  • Cajon slaptop

Cajon slaptop

(0)
340,00 zł
Dostawa w ciągu 6-7 dniDo darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Cajon slaptop

Cajon slaptop

    lub Anuluj

Ten zabawny instrument firmy NINO® w kształcie litery T znany jest pod nazwą Slap Top Cajon (cajon slaptop). Wygodnie leży na kolanach, a gramy na nim poprzez uderzanie dłońmi w jego górną powierzchnię.

Cajon slaptop pozwoli małym muzykom tworzyć niekończące się kombinacje rytmów i brzmień, poprzez wydobywanie niskich dźwięków na środku instrumentu oraz wysokich dźwięków po lewej i po prawej stronie powierzchni przeznaczonej do grania. Dwa otwory rezonansowe umieszczone z przodu skierowane są tak, aby wspomóc projekcję dźwięku i wzmocnić brzmienie.

Uwaga! Istnieje możliwość uzyskania rabatu i/lub darmowej wysyłki przy zakupie większej ilości lub większego asortymentu instrumentów – w takich przypadkach prosimy o kontakt tel. 12 631 04 10 w. 101 lub mail sklep@blizejprzedszkola.pl

Posłuchaj instrumentu:

Indeks
NINO953

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię