(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 28 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Ta logiczna gra-układanka zapewni mnóstwo edukacyjnej zabawy każdemu dziecku. Zabawa polega na układaniu kolorów, kształtów, znajdowanie pasujących do siebie elementów. Dzięki układance dziecko może nauczyć się podstawowych kolorów, kształtów, poćwiczyć liczenie, nazwy przedmiotów.

Gra ta oferuje wiele zalet dla dzieci:
- rozwija umiejętności manualne (dziecko musi manipulować klockami, co pomaga w rozwijaniu motoryki małej i koordynacji ręka-oko)
- poprawia zdolności poznawcze (gra wymaga myślenia strategicznego i planowania, co pomaga w rozwijaniu umiejętności poznawczych, takich jak rozwiązywanie problemów i logiczne myślenie)
- wzmacnia koncentrację i cierpliwość (gra wymaga skupienia uwagi i powolnego, systematycznego działania)
- buduje kreatywność (gra pozwala dziecku na tworzenie własnych strategii i planów, co sprzyja kreatywności i wyobraźni)
- poprawia samodzielność (dziecko może samodzielnie wybierać ruch i decydować, który klocek odwrócić, co umożliwia mu rozwijanie samodzielności)
- stymuluje emocjonalny rozwój (gra może pomóc dziecku zbudować pewność siebie i poczucie satysfakcji, co wpływa na pozytywne emocje i rozwój emocjonalny)
- wspiera rozwój społeczny (zabawa ta może być realizowana w grupce, co umożliwia dziecku rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak współpraca, komunikacja i negocjowanie)

Wymiary: 14 x 14 cm

Indeks