(0)
132,00 zł

Oferowany produkt to kod dostępu na dwanaście miesięcy do pełnych wersji filmów zamieszczonych na Platformie edukacyjnej.

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 6,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Platforma edukacyjna - baza materiałów filmowych z różnych obszarów edukacji przedszkolnej, w których przedstawiamy gotowe i sprawdzone pomysły na zabawy do wykorzystania zarówno w domu, jak i w przedszkolu.

Jest to serwis umożliwiający zalogowanym użytkownikom zdalny dostęp do bazy filmów edukacyjnych.

Platforma edukacyjna dedykowana jest nauczycielom wychowania przedszkolnego, a także rodzicom, którzy chcą wspierać rozwój swojego dziecka (zobacz na www.blizejprzedszkola.pl/platforma-edukacyjna).

Na naszej platformie filmów i lekcji on-line znajdziesz:

• propozycje zabaw z językiem angielskim;
  • muzyczne inspiracje na zabawy i gimnastykę z Panem Miłoszem;
  • propozycje zabaw matematycznych w oparciu o metodę Dziecięcej matematyki® prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej. Kącik Matematyczny Pani Zuzi;
  • pomysły i inspiracje na prace plastyczne na każdą porę roku, zabawki DIY;
  • bajki edukacyjne dla dzieci, także w języku angielskim;
  • lekcje gry na ukulele;
  • lekcje Zumby dla przedszkolaków;
  • propozycje zabaw sensorycznych;
  • animacje i prezentacje edukacyjne oraz wiele innych…

Nasza baza zawiera obecnie 173 filmy (stan na 3.01.2022) - i stale się powiększa!

Platforma filmów i lekcji on-line to:

• w każdym miesiącu premiery filmowe z różnych obszarów edukacji przedszkolnej;
  • baza lekcji on-line – gotowa i nieoceniona pomoc w codziennej edukacji;
  • źródło inspiracji na kreatywne zajęcia w przedszkolu.

Jesteś prenumeratorem miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA?

Już teraz możesz uzupełnić swoją prenumeratę o dostęp do platformy edukacyjnej w cenie 6 zł miesięcznie!

Skontaktuj się z Miłymi Paniami z Prenumeraty, aby uzyskać dostęp do bazy filmów edukacyjnych:

prenumerata@blizejprzedszkola.pl  12 631 04 10 wew. 102

dziecko