5.00 (1)
13,00 zł

Oferowany produkt to kod dostępu na jeden miesiąc do pełnych wersji filmów zamieszczonych na Platformie edukacyjnej.

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Platforma edukacyjna - baza materiałów filmowych z różnych obszarów edukacji przedszkolnej, w których przedstawiamy gotowe i sprawdzone pomysły na zabawy do wykorzystania zarówno w domu, jak i w przedszkolu.

Jest to serwis umożliwiający zalogowanym użytkownikom zdalny dostęp do bazy filmów edukacyjnych.

Platforma edukacyjna dedykowana jest nauczycielom wychowania przedszkolnego, a także rodzicom, którzy chcą wspierać rozwój swojego dziecka (zobacz na www.blizejprzedszkola.pl/platforma-edukacyjna).

Na naszej platformie filmów i lekcji on-line znajdziesz:

• propozycje zabaw z językiem angielskim;
  • muzyczne inspiracje na zabawy i gimnastykę z Panem Miłoszem;
  • propozycje zabaw matematycznych w oparciu o metodę Dziecięcej matematyki® prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej. Kącik Matematyczny Pani Zuzi;
  • pomysły i inspiracje na prace plastyczne na każdą porę roku, zabawki DIY;
  • bajki edukacyjne dla dzieci, także w języku angielskim;
  • lekcje gry na ukulele;
  • lekcje Zumby dla przedszkolaków;
  • propozycje zabaw sensorycznych;
  • animacje i prezentacje edukacyjne oraz wiele innych…

Nasza baza zawiera obecnie 173 filmy (stan na 3.01.2022) - i stale się powiększa!

Platforma filmów i lekcji on-line to:

• w każdym miesiącu premiery filmowe z różnych obszarów edukacji przedszkolnej;
  • baza lekcji on-line – gotowa i nieoceniona pomoc w codziennej edukacji;
  • źródło inspiracji na kreatywne zajęcia w przedszkolu.

Jesteś prenumeratorem miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA?

Już teraz możesz uzupełnić swoją prenumeratę o dostęp do platformy edukacyjnej w cenie 6 zł miesięcznie!

Skontaktuj się z Miłymi Paniami z Prenumeraty, aby uzyskać dostęp do bazy filmów edukacyjnych:

prenumerata@blizejprzedszkola.pl  12 631 04 10 wew. 102

dziecko