Zobacz

Dostęp online do aktualnych i archiwalnych wydań miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA w Kiosku na 1 miesiąc

(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Oferowany produkt to kod dostępu na jeden miesiąc do pełnych treści online miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA umieszczonych w Kiosku.

***

Kiosk BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – dostęp online do aktualnych i archiwalnych wydań miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA za pomocą komputera, tabletu lub telefonu o każdej porze dnia i nocy.

KIOSK zawiera obecnie ponad 60 numerów BLIŻEJ PRZEDSZKOLA (od 2017 roku) i stale się powiększa!

Zalety dostępu online do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA:

• oszczędzasz papier, a to oznacza, że ratujesz drzewa przed wycinką;
  • oszczędzasz energię potrzebną do wydrukowania egzemplarza dla Ciebie;
  • finalnie dbasz wspólnie z nami o naszą planetę.

Dodatkowo zyskujesz:

• oszczędność miejsca, bo nie musisz już archiwizować drukowanych egzemplarzy;
  • swobodny dostęp do treści w każdym miejscu i czasie na Twoim telefonie, tablecie czy komputerze;
  • zyskujesz przydatne funkcjonalności: wyszukiwarka słów kluczowych, możliwość zaznaczenia tekstu i jego skopiowania.

Jesteś prenumeratorem miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA?

Już teraz możesz uzupełnić swoją prenumeratę o dostęp do Kiosku w cenie 18 zł miesięcznie!

Skontaktuj się z Miłymi Paniami z Prenumeraty, aby uzyskać dostęp do bazy filmów edukacyjnych:

prenumerata@blizejprzedszkola.pl / 12 631 04 10 wew. 102

nauczyciel