(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 38 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Podświetlana biedronka to urocza maszynka do puszczania kolorowych baniek mydlanych. Biedronka wyposażona jest w kółka i posiada w zestawie sznurek, dzięki któremu dziecko będzie mogło ją ciągnąć.

Zabawka pozwala na puszczanie kolorowych baniek ze znajdującego się w jej środku automatu. Wystarczy nalać płyn do otworu, w którym znajduje się tarcza z oczkami, włączyć przycisk znajdujący się na spodzie biedronki, aby wiatraczek wypuszczał do góry tęczę kolorowych baniek.

W zestawie:
- mobilna, podświetlana biedronka
- 2 x buteleczka z płynem
- ładowarka USB
- 1 x akumulator
- sznureczek
- uchwyt

Wymiar biedronki:
- 22 x 19 x 12 cm

Zabawka jest zasilana akumulatorem, który przed pierwszym użyciem powinien być ładowany przez min. 2 godziny.

Indeks
ZA4451