• Nowy

(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 32 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Opowieści o świętach są przesycone listami, marzeniami, ciepłem i magicznymi zapachami… Przeczytajcie o nich z mamą lub zupełnie sami!

Na biegunie północnym w grudniu chyba nikt nie może narzekać na nudę. A to Bruno przyśle list z nietypową prośbą, a to sam Mikołaj… zachoruje. Kiedy elfy psocą i przejmują dowodzenie w składzie z zabawkami, dzieją się prawdziwe dziwy! Na szczęście nie tylko święty dba o dzieci, ale również one dbają o niego – na przykład Zosia postanowiła obdarować go czymś szczególnym… Ponieważ w przedświątecznym galimatiasie Mikołaj nie dałby rady zjawić się wszędzie, na miejskich skwerach możecie – tak jak Diana – spotkać jego zastępców. A z takiego spotkania nieraz wynikają różne konsekwencje.

Wspólnie zawsze uda się wyczarować tę świąteczną atmosferę, której tak potrzebują i dorośli, i dzieci!

Zamknij oczy i zasłuchaj się w magicznych opowieściach!

Aneta Grabowska
Format