• Nowy

(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 84 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Hubek jest nudzimisiem – jednym z przeuroczych i przesympatycznych stworków, które na dźwięk wołania: „Nuuuuudzi mi się! Nuuuuudzi mi się!”, opuszczają swoje bajkowe Nudzimisiowo, chętne ratować leniwe dziecięce popołudnia. Nic dziwnego, że seria opowiadająca o ich barwnych przygodach stała się bestsellerem.

Maskotka spełnia wszelkie oczekiwania maluchów – ma okrągły brzuszek jak u naszego łakomczuszka, mięciuteńkie futerko idealne do wtulania się, łapki, które chcą przytulać, rozpoznawalne ogromniaste uszka i śmiesznie sterczący ogonek oraz przeuroczą mordkę – tej już nie sposób się oprzeć. Ponadto posiada ściągalne ubranko. Mimo sporych rozmiarów jest leciutka i można ją zabrać wszędzie!

Zaczarowany świat nudzimisiów zaprasza wszystkie dzieci!

Wysokość: 40cm

Rozpiętość uszu: 53cm