• Nowy

(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 32 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Brodaty Mikołaj w spokoju dopił kakao. Dziecięce serca stopiły srogie lody. Święta uratowane!

Dzięki Zosi i Lence dorośli objęli pomocnym ramieniem tych, którzy zgłosili się do fundacji. Jagódka z babcią obsypały szczęściem nawet zakątki bez śniegu. Stefania Stefanek i jej przyjaciele rozweselili nie tylko brzuszki świętujących. Jacek udowodnił, że wigilijny stół powinien łączyć najbliższych. Sabina i Artek pokazali zaś, że i bez barwnych dekoracji w domach zagości prawdziwy duch świąt.

Magia kryje się w każdej wspólnie spędzonej chwili, w rękach niosących pomoc i domowym gwarze.

Zamknij oczy i zasłuchaj się w magicznych opowieściach!

Wydawca: Wydawnictwo Skrzat

Aneta Grabowska