(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 68 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Panna młoda jest wysoką blondynką, z długimi rozpuszczonymi włosami, na głowie ma złoty diadem, tiulowy, delikatny, dwuwarstwowy welon, którym można przysłonić twarz panny młodej.

Na szyi panny młodej jest złota kolia, piękna atłasowa suknia jest ozdobiona złotą wstążką w pasie i delikatną koronką, która dodaje lekkości całej kreacji. Na stopach panna młoda ma białe pantofelki na obcasie, z kokardką.

Cała stylizacja jest bardzo elegancka, a uzupełnia ją jeszcze różowy bukiet kwiatów.

Pan młody to przystojny wysoki brunet ubrany w dwuczęściowy czarny garnitur. Biała koszula ozdobiona jest złotą muszką, w tym samym kolorze co kokarda panny młodej.

Na białej koszuli jest nadrukowana szara kamizelka. Na stopach pan młody ma czarne eleganckie buty.

Lalki posiadają ruchome kończyny.

Wzrost lalek ok. 30 cm

Płeć