(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 47 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 47 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 23,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gra w domino, wariant TRANSPORT, to zabawa, która pozwala ćwiczyć spostrzegawczość, refleks oraz umiejętność logicznego myślenia, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętność koncentracji.

Duży format stwarza nowe możliwości, a gra zyskuje na atrakcyjności: pozwala na zabawę w licznej grupie, jest idealna dla starszych jak i młodszych dzieci, świetnie sprawdzi się w plenerze i w pomieszczeniach.

Kolorowe ilustracje przyciągają uwagę i dają uczestnikom zabawy wiele radości. Gra stanowi także idealną pomoc dydaktyczną.

Liczba elementów w zestawie: 28

Materiał: tworzywo sztuczne