Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: mp3
Wielkość: 5472.45 kb
Id: 7492

Maluchy - wersja wokalna (PD, mp3)


Piosenka pochodzi z płyty Hymny grup przedszkolnych. Słowa: Ewa Stadtmüller Muzyka: Jerzy Zając „Hymny grup przedszkolnych” to bogaty zbiór piosenek na różne okazje, obchodzone w przedszkolu. Każda z nich może stać się hymnem konkretnej grupy. P... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (3.69 PLN brutto).

Zobacz również

festiwalpiosenkibpwyzwaniebppiosenkaprzedszkolepiosenkinajesienbpkoncertpiosenkibp

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Piosenka pochodzi z płyty Hymny grup przedszkolnych.
Słowa: Ewa Stadtmüller
Muzyka: Jerzy Zając

„Hymny grup przedszkolnych” to bogaty zbiór piosenek na różne okazje, obchodzone w przedszkolu. Każda z nich może stać się hymnem konkretnej grupy. Przydadzą się podczas festynów i organizowanych na terenie przedszkola imprez. Świetnie sprawdzą się także w codziennej pracy dydaktycznej z dziećmi.

 

Teksty autorstwa znanej poetki Ewy Stadtmüller oraz ciekawe aranżacje Jerzego Zająca to gwarancja, że piosenki łatwo „wpadną w ucho” przedszkolakom i na długo pozostaną w dziecięcych sercach.

 

Wśród propozycji zamieszczonych na płycie znalazły się m.in. piosenka o maluszkach, jak również o starszakach i średniakach, a także utwór o dzielnym przedszkolaczku i kompozycja nadająca się na uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci odchodzące do szkoły.

 

Dowiedz się więcej