Poznajemy tajemnice pracy pocztowców
"Starszaki" z Przedszkola Prywatnego Nr 9 z Krakowa składają gorące podziękowania Fundacji Dr "Clown" oraz Poczcie Polskiej za organizację ciekawej, inspirującej
Danuta Polańska dodał(a) wydarzenie ponad 9 lat temu
Święta tuż, tuż..., pierniczki już gotowe.
Święta tuż, tuż..., pierniczki już gotowe. W Przedszkolu Prywatnym Nr 9 w Krakowie, przy ul. Ciechocińskiej 12, w dniu 17 grudnia 2014 r. "Jagódki" razem z Rodzicami
Świąteczne warsztaty kulinarne
W Przedszkolu Prywatnym Nr 9 w Krakowie, przy ul. Ciechocińskiej 12, w ramach cyklu "warsztatów kulinarnych", 19 grudnia 2014 r., dzieci 5-6 letnie z grupy „Motylków”
Danuta Polańska dodał(a) wydarzenie ponad 11 lat temu