więcej informacji: Anna Kołodziej, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Konkursy i nagrody

Konkurs na teledysk do piosenki „Nowinki z warzywniaka WITAMINKI”

Zachęcamy wszystkie grupy przedszkolne w Polsce do wzięcia udziału w bliżejprzedszkolnym konkursie na teledysk do piosenki „Nowinki z warzywniaka WITAMINKI”.

Naszym wspólnym celem jest promocja zdrowego odżywiania wśród dzieci, dlatego do wzięcia udziału w akcji zachęcamy wszystkie przedszkola i inne placówki edukacyjne (biorące udział w projekcie Witaminki, jak i te, które na to się nie zdecydowały).

Co może zawierać teledysk?

Oczywiście powinien zawierać jedną z wersji naszego utworu (wokalną lub instrumentalną). Jeśli masz uzdolnione przedszkolaki – niech zaśpiewają same! A ponadto wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Ma być smacznie, zdrowo i kolorowo.

Jak wziąć udział w konkursie?

zasady są proste!

Nagraj teledysk

Wraz z dziećmi nagraj film/teledysk, w którym w dowolny sposób zinterpretujecie tekst piosenki. Mile widziane warzywno-owocowe stroje i rekwizyty.

Nie masz piosenki?

Zakup podkład muzyczny do piosenki „Nowinki z warzywniaka WITAMINKI” lub wersję wokalną.

Kup wersję wokalną Kup podkład

Aby zakupić plik, należy być zalogowanym użytkownikiem naszej strony. Założenie konta na naszej stronie jest bezpłatne.

Podziel się relacją

Opublikuj film w mediach społecznościowych (np. Facebook, Instagram, YouTube) z hashtagiem #KonkursWitaminki i oznacz nas (na FB @blizejprzedszkola lub IG @blizej_przedszkola).

Odbierz nagrodę gwarantowaną

Aby otrzymać nagrodę gwarantowaną, należy wypełnić zgłoszenie udziału. W zgłoszeniu należy wpisać nazwę placówki oraz wkleić link do filmu/teledysku. Na tej podstawie będzie można wybrać nagrodę. Zgłoszenie należy wypełnić po nagraniu teledysku.

Nagrody (do wyboru):

Mojej płytoteki
    serwisu streamingowego z utworami i audiobookami dla dzieci
    Platformy edukacyjnej
    bazy filmów edukacyjnych
    Kiosku Bliżej przedszkola
    dostęp do treści aktualnych i archiwalnych wydań miesięcznika Bliżej przedszkola
    Po wypełnieniu licznika, pobierzesz również zaświadczenie o udziale w konkursie.

Zgłoszeń konkursowych

Uczestnicy konkursu

Zgłoś udział

Aby dołączyć do konkursu, musisz być zalogowany
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj się bezpłatnie.

Nagrody główne dla zwycięzców konkursu

Spośród wszystkich zamieszczonych filmów Jury konkursu wybierze najlepsze, biorąc pod uwagę promowanie zdrowych nawyków żywieniowych, pomysłowość i zaangażowanie w przygotowanie teledysku (np. warzywne rekwizyty, zaproszenie do współpracy rodziców) oraz ogólne wrażenie estetyczne, i nagrodzi jedną z poniższych nagród.
IKEA
Kuchnia dla dzieci do zabawy IKEA SPISIG wraz z akcesoriami
Electrolux
Blender ELECTROLUX oraz narzędzia ogrodnicze dla dzieci
Porcja Dobra
Zestaw zdrowych przekąsek dla grupy przedszkolnej PORCJA DOBRA
Zatorland
Bilety wstępu dla grupy przedszkolnej do Parku Rozrywki ZATORLAND
Centrum Akson
Poduszki edukacyjne Znaki drogowe CENTRUM AKSON
KW Trade
Zestaw artykułów plastycznych KW TRADE (Fiorello, Amos, Carioca)
*zdjęcie przedstawia przykładowy zestaw
Czarny Groń
Wejściówki na sezon 2024 dla dwóch grup przedszkolnych wraz opiekunami

Konkurs trwa od 26.09.2023 do 30.06.2024 r.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30.08.2024 r. na stronie akcji.