• Nowy

(0)
9 870,00 zł

Dostawa w ciągu 7-10 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 19740 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

JollyHeap® to innowacyjne miękkie magnetyczne klocki oparte na kształtach figur geometrycznych.

Zestaw Joy składa się ze 150 elementów w 2 kształtach (100 sześcianów i 50 trójkątów).

Klocki wykonane z najwyższej jakości materiałów. Umieszczone w klockach magnesy przyciągają się naprzemiennie zgodnie z polaryzacją (+/-). Dzięki temu JollyHeap to jedyne klocki na świecie, które można łączyć ze sobą ze wszystkich stron! Uniwersalne rozwiązanie dla szkół, przedszkoli, restauracji i hotelowych sal zabaw. Każdy klocek wypełniony jest pianką poliuretanową, dlatego są one miękkie. Nie posiadają ostrych krawędzi, więc nie ma możliwości, aby zrobić sobie krzywdę w czasie zabawy.

Do wyboru aż 36 kombinacji kolorystycznych:

Zabawa z wykorzystaniem klocków JollyHeap® ćwiczy zdolności manualne, koncentrację, koordynację wzrokową, pogłębianie wiedzy na temat otaczającego świata, jednocześnie kształtując umiejętności komunikacyjne. Rozwija wyobraźnię, spostrzegawczość, kreatywność oraz umiejętność logicznego myślenia, budowanie odwagi i pewności siebie oraz większej samodzielności uczniów, twórcze myślenie. Uczy kreatywności, budowania figur 3D, pracy w grupie, cierpliwości i osiągania celu małymi kroczkami, koncentracji i wyciszania, kolorów, liczenia oraz rozpoznawania kształtów.

Klocki magnetyczne JollyHeap® szczególnie wykorzystywane są w pracy z dzieckiem z autyzmem i zespołem Aspergera.

Zalety:
– możliwość uzupełnienia zestawów o kolejne klocki;
– jedyne takie na rynku, które można prać w pralce;
– certyfikowane i w 100% bezpieczne;
– każda piankowa kostka zawiera aż 24 silne magnesy neodymowe, które przyciągają się naprzemiennie kolorami;
– pośród innych zabawek odgrywają znaczącą rolę w rozwoju umysłowym i fizycznym;
– trwałe, mocne, wytrzymałe dla dzieci w każdym wieku;

Pielęgnacja i czyszczenie: aby uniknąć nagromadzenia kurzu, należy regularnie czyścić klocki odkurzaczem. Po odkurzeniu należy przetrzeć je ze wszystkich stron wilgotną (nie mokrą!) ściereczką. Klocki można prać w pralce w ilości nie większej niż 6-9 sztuk tego samego koloru. Należy prać za pomocą krótkiego programu, w temperaturze 30°C. Nie suszyć w suszarce. Nie suszyć na gorących powierzchniach. Nie suszyć na słońcu. Nie prasować. Nie wybielać.

Wymiary pojedynczego klocka: 120 x 120 x 120 mm

Waga klocka: 150 g

Użyte materiały: tkanina 100% poliester, pianka poliuretanowa, magnesy neodymowe.

Gwarancja: 1 rok. Producent zapewnia wsparcie posprzedażowe na życzenie klienta.

Produkt na zamówienie - czas oczekiwania: 7 dni roboczych.

Indeks
W4381