(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 7,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Wąż spacerowy BIAŁO-SZARY to niezbędny element w każdej placówce edukacyjnej. Wykonany z mocnego i trwałego materiału o pięknych, intensywnych barwach. Podczas spacerów zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i pomaga ustawiać się parami, co ułatwia pracę nauczycielom i opiekunom.

Świetnie sprawdzi się również podczas zajęć edukacyjnych, ruchowych i animacyjnych. Zabawy z jego wykorzystaniem pomagają ćwiczyć równowagę, a przy tym zapewniają mnóstwo radości i dobrej zabawy.

Wąż o długości ok. 2,3 m. Posiada 12 uchwytów (10 + 2).

Każdy wąż spacerowy posiada jednakową liczbę rączek (uchwytów) po każdej ze stron. Jeden z uchwytów znajduje się zawsze na początku, a drugi na końcu każdego węża.

Indeks

Opinie o produkcie