(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 22 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kolorowe magnetyczne puzzle DINOZAURY zamknięte w twardej książeczce sprawią każdemu dziecku mnóstwo radości. Zestaw składa się z dwóch plansz magnetycznych przedstawiających wesołe dinozaury. Zadaniem dziecka jest układanie, dopasowywanie elementów do siebie, tak aby ułożyć plansze z wesołymi dinozaurami.

Każda plansza składa się z 20 elementów. Dziecko, układając puzzle na magnetycznej planszy, będzie mogło korzystać z przykładowego obrazka przedstawiającego dinozaury. Dzięki temu, iż zestaw jest magnetyczny, łatwiej się układa puzzle: nie spadają, nie da się zepsuć wszystkiego nieprzewidzianym ruchem.

Zestaw zawiera 40 elementów (2 obrazki po 20 puzzli).

Wymiary:
- złożona książeczka: 18 x 18 x 1 cm
- plansza z puzzlami: 17 x 17 cm

Kolorowe opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest wewnętrzną stroną okładek, a po rozłożeniu służy jako tablica.

Indeks
ZA4268