(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Sylabowe potyczki 2. Sylaby PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA to druga z serii książeczek PUS do wczesnej nauki czytania. Książeczka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, które rozpoczynają przygodę z czytaniem. Sprawdzi się też w przypadku dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które z różnych powodów mają z czytaniem problemy. Mogą korzystać z niej również dzieci z problemami dyslektycznymi.

Sylabowe potyczki 2 to książeczka zawierająca ćwiczenia, które pomagają dziecku w zdobywaniu nowych umiejętności w przygodzie z czytaniem. Rozwiązując zadania, dziecko poznaje kolejne sylaby, które naturalnie pojawiają się w miarę rozwoju mowy. Ćwiczenia pozwalają dziecku także na doskonalenie innych umiejętności takich jak różnicowanie, synteza i analiza. Są wśród nich ćwiczenia na kodowanie, jak również ćwiczenia globalnego odczytywania wyrazów. Nauka w takiej formie jest nie tylko atrakcyjna dla dziecka, ale pozwala też na minimalizowanie liczby błędów podczas czytania.

Autorką serii Sylabowe potyczki jest Olga Wielińska-Jachymiak, która jako neurologopedą i fizjoterapeuta prowadzi terapię dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi. Zawarte w książeczkach ćwiczenia opracowano w oparciu o bogate, wieloletnie doświadczenie autorki.

Sylabowe potyczki to pomoc edukacyjna, która sprawdzi się w przedszkolach i szkołach, a także w gabinetach pedagogicznych i terapeutycznych, w czasie zajęć wyrównawczych. Na pewno przyda się również w edukacji domowej.

Olga Wielińska-Jachymiak
978-83-7514-214-3