(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zestaw zawiera gigaplakat w wersji drukowanej (do projektu edukacyjnego WITAMINKI) oraz materiały w pliku PDF, przeznaczone do samodzielnego wydruku.

ZESTAW TEN MOŻESZ OTRZYMAĆ W PREZENCIE!

Gigaplakat to plakat projektowy (z szyldem warzywniaka WITAMINKI, na którym umieszcza się sylwety warzyw po zrealizowanym zadaniu) w formacie zbliżonym do A1 (84 x 56 cm; plakat złożony do formatu zbliżonego do A4): w wersji drukowanej. Zostanie wysłany zgodnie z wybranym sposobem doręczenia.

W pliku PDF otrzymasz:

• Wstęp do projektu
  • Pomidorowe wyzwanie z miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA nr 06.261/2023, wraz z sylwetą pomidora do przyklejenia na szyldzie plakatu projektowego.
  • Ogórkowe wyzwanie z miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA nr 07-08.262-263/2023, wraz z sylwetą ogórka do przyklejenia na szyldzie plakatu projektowego.
  • Plakat informacyjny „Bierzemy udział w projekcie edukacyjnym WITAMINKI” (do samodzielnego wydruku w formacie A3).
  • Małe warzywka dla przedszkolaków (do samodzielnego wydruku). Znaczek pomidora i ogórka przedszkolaki mogą wklejać do swojej książeczki WITAMINKI po zakończonym warzywnym wyzwaniu. Książeczkę można pobrać tutaj.

Plik PDF zostanie wysłany w wiadomości mailowej po odnotowaniu wpłaty.

dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa