• Nowy

(0)

Rytmika dla Ciebie. Kształcenie słuchu wysokościowego

Uwaga, produkty wirtualne nie wliczają się do kwoty minimalnej gwarantującej darmową wysyłkę.

Kupując ten produkt możesz zebrać 118 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

*** Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA ***

Kształcenie słuchu wysokościowego czyli 5 ćwiczeń wraz z podkładami audio:

• Ćwiczenie 1. Pokazywanie kierunku linii melodycznej.
  • Ćwiczenie 2. Wykorzystanie partytury graficznej oraz stworzenie własnego obrazu (2 warianty).
  • Ćwiczenie 3. Bajka muzyczna o ptaszku (ruchowa realizacja).
  • Ćwiczenie 4. Zabawa z wykorzystaniem gamy (wierszyk).
  • Ćwiczenie 5. Ćwiczenie z chustą animacyjną, idealne na występ przedszkolny!

Rytmika to nie tylko zabawa, ale też kształcenie wielu umiejętności. Słuch wysokościowy to jeden z zakresów, który dzięki ćwiczeniom rytmicznym możesz wykształcić bez najmniejszego wysiłku. E-book zawiera nagrania i zabawy, które sprawią, że elementy rytmiki będą łatwe i przyjemne do wprowadzania w codzienną pracę z grupą.

Posłuchaj fragmentów utworów

Wejdź na wyższy poziom zajęć muzycznych i zaproponuj dzieciom nową formę zabawy! Zobaczysz, że stworzona muzyka pobudzi ich wyobraźnię i sprawi, że się wyciszą, a co najważniejsze zaczną wzmacniać swoje procesy poznawcze.

Kupując ten produkt, otrzymujesz dostęp do 5 utworów oraz opisów zabaw.

Publikacja ma postać e-booka. Jak działa nasz e-book?

1) Publikacja zostanie Ci udostępniona jako flipbook w dziale „E-booki” na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. E-book wyświetlany jest na dowolnym urządzeniu – aby mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto.

2) Taka forma korzystania z publikacji umożliwia uruchamianie piosenek i pobieranie pomocy dydaktycznych jednym kliknięciem – z linków zamieszczonych w e-booku.

3) Równocześnie z odblokowaniem dostępu do e-booka, w aplikacji Moja płytoteka został odblokowany dostęp do albumu z piosenkami towarzyszącymi tej publikacji.

4) Zakupionego e-booka można pobrać na komputer lub urządzenie mobilne w formie pliku PDF.

nauczyciel
Grupa wiekowa