• Nowy

(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 10 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami... Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami!

Było sobie malutkie ziarenko, a z tego ziarenka wyrósł silny, piękny świerk. Byli sobie Tosia i Antoś, którzy marzyli o świątecznych prezentach – każde na swój sposób. Nie wiedzieli jeszcze, jaki prezent zgotował im los: magiczne drzewo rosnące tuż przy ich domu! Oto choinka spełnia życzenia. Ale czy można prosić o rzeczy bez umiaru? Jak cudowne drzewko to zniesie? I czego w te święta nauczą się dzieci?

Historie rozgrzewające jak kubek kakao.

Wydawca: Wydawnictwo Skrzat

Piepiórka Ariadna