(0)

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 84 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Czereśnie w mieście to już piąta odsłona dziecięcej twórczości Andrzeja Zagajewskiego, laureata Paszportu Polityki w kategorii „Muzyka popularna”, na co dzień frontmana folk-punkowej Hańby! oraz pedagoga i producenta muzycznego. Album przepełniony jest inspiracjami płynącymi z muzyki świata, które na język żywych instrumentów przełożyli znani z Hańby! Wojciech Wędzicha (klarnet i saksofon), Jakub Lewicki (tuba i sakshorn) oraz Sebastian Kaszyca (instrumenty perkusyjne).

Czereśnie to także żywiołowe występy, podczas których najmłodsi słuchacze, zgodnie z ideą przyświecającą muzykom, zapraszani są do pełnoprawnego uczestnictwa w „koncercie muzycznym”.

Posłuchaj fragmentów

Na swoim nowym krążku tym razem zabierają słuchaczy do miasta, głośnego i pędzącego, które fascynuje i onieśmiela. Jak zawsze tanecznie i żywiołowo starają się poruszać tematy ważne dla małych i dużych odbiorców. Wraz z Czereśniami słuchacze towarzyszyć będą kurierowi, zajrzą na budowę, wyruszą na wakacje.

Spis piosenek:

1. Witamy w mieście
  2. Budowa
  3. Chodź na rower
  4. Kurier
  5. Nieważne
  6. Idą wakacje
  7. Jedziemy tunelem
  8. Szczepionki
  9. Wyobraź sobie
  10. Nie będę musiał się bać
  11. Żegnamy miasto

Martwimy się światem dookoła i zmianami, które nas bezpośrednio dotykają. Śpiewamy o mieście, do którego każdy z nas chciałby dotrzeć, by czuć się w nim bezpiecznie. Chodź z nami (na rower) i spędźmy razem czas!

Wydawca: zespół "Czereśnie"

dziecko