(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 188 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Dzięki przeźroczystym kieszonkom o wymiarach 12 x 12 cm, kostka edukacyjna oferuje nowe możliwości zabawy, dostosowane do różnorodnych potrzeb i pomysłów. Dodatkowo, dołączone do zestawu karty suchościeralne oraz pisak umożliwiają tworzenie i zmienianie treści na kostce według własnych upodobań, sprawiając że nauka staje się lekka, efektywna i angażująca! Po zabawie wystarczy przetrzeć karty gąbeczką załączoną do zestawu.

Każda ściana kostki wyróżnia się innym kolorem, co nie tylko pozytywnie wpływa na rozwój percepcji wzrokowej, ale także inspiruje do tworzenia nowych, kreatywnych zabaw!

Wykonana z trwałego materiału i wypełniona pianką wysokoelastyczną kostka edukacyjna z kieszeniami jest lekka, miękka w dotyku i bezpieczna w użytkowaniu. To doskonałe narzędzie do rozwijania umiejętności każdego dziecka!

W zestawie:
- kostka
- tabliczki suchościeralne
- pisak z gąbeczką i magnesem

Parametry produktu:
- wymiary: 15 x 15 x 15 cm
- wymiary kieszonki: 12 x 12 x 12 cm
- materiał zewnętrzny: 100% PES polieterosulfon
- gramatura materiału: 190 g/m2
- kolorystyka: 6 kolorów (zielony, niebieski, czerwony, żółty, fioletowy, pomarańczowy)
- pokrowiec: TAK
- waga produktu: 130 g