(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Ostatnie sztuki w magazynie
Kupując ten produkt możesz zebrać 192 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kostka o wielkości 20 cm to miękka, wysokoelastyczna pianka oraz zdejmowany pokrowiec, który możesz wielokrotnie kolorować. Dzięki możliwości łatwego spierania kolorów kostka może służyć na wiele sposób i przy wielu okazjach. Sprawdzi się podczas przyjęć urodzinowych, animacji czy treningów ruchowych dla małych sportowców. Lekkość kostki pozwala na organizowanie bezpiecznych zabaw już dla najmłodszych dzieci.

Zabawy z kostką to okazja do wyrażenia swojej kreatywności i pasji. Dzięki różnorodnym wzorom, takim jak kosmos, jednorożce, wróżki, transport czy dinozaury, każdy znajdzie coś dla siebie.

Nadruk na kostce jest trwały i wyraźny. Kostkę można prać w pralce w temp. 30°C, przez co można ją kolorować wielokrotnie!

Dzięki 12-stu intensywnym kolorom pisaków, pokolorowana kostka bogactwem swoich barw będzie przyciągać wzrok, wzbudzać zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy.

W zestawie:
- kostka piankowa 20 cm
- zdejmowany pokrowiec zapinany na zamek
- pisaki Astra 12 szt.
- praktyczny woreczek do przechowywania

Kostki dostępne są w 6 wzorach:
- wróżki
- jednorożce