(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 20 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zestaw składa się z 8 barwnych kubeczków w morskich motywach. Znajdziemy tutaj muszelkę, rybkę czy też kraba. Żeby kąpiel była ciekawsza, każdy kubeczek ma otwór o różnym rozmiarze i kształcie. Śmiało będzie można sprawdzić, z którego pojemniczka woda leci najszybciej!

Z kubeczków można zbudować także piramidkę, nakładając jeden kubeczek na drugi: od najmniejszego do największego.

Wymiary kubeczków: średnica ok. od 5 cm do 7,5 cm, wysokość ok. od 4 cm do ok. 5 cm
Wysokość piramidki po złożeniu: ok. 31,5 cm.

Indeks
ZA1968