(0)

Dostępna w 4 kolorach:

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 7,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Lina animacyjna wykonana z mocnego i wytrzymałego sznura z osłonką poliestrową, przyjazna w dotyku.

Liny te są tworzone z wysokogatunkowych, nietoksycznych oraz atestowanych materiałów, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci i cechują się dużą wytrzymałością.

Liny animacyjne są wyjątkową pomocą dydaktyczną, wykorzystywaną podczas zajęć rekreacyjno-ruchowych i animacyjnych, a także w przedszkolach i szkołach podczas zajęć ruchowych i na lekcjach wychowania fizycznego.

Liny sprawdzają się jako element zabaw dzieci i młodzieży w każdym wieku, zarówno w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu. Idealnie nadaję się do zabaw z przeciąganiem liny i do wielu, wielu innych.

Materiał: wytrzymały sznur w osłonce poliestrowej

Długość: 15 m

Średnica: ok. 2 cm

Dostępne kolory: czerwony, niebieski, zielony, żółty.

Indeks

Opinie o produkcie