Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy „OPŁAĆ ZA TRZY” – to się opłaci!

„OPŁAĆ ZA TRZY” – to się opłaci!

rok temu Polecamy

Zamów dowolną prenumeratę BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i/lub dokonaj wpłaty o wartości trzech kolejnych numerów i ODBIERZ publikację „CZYTANIE NA DYWANIE część 1. Propozycje zabaw i pomocy edukacyjnych rozwijających kompetencje czytelnicze”.

*Z oferty mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi Prenumeratorzy.

Promocja ważna w dniach: 12.05 – 17.07.2023 r.

PRZEJDŹ DO PANELU I OPŁAĆ

Zobacz film 1

Zobacz film 2

Regulamin promocji

 

______

„Czytanie na dywanie część 1” - to zestaw 10 aktywności, których celem jest rozwijanie kompetencji czytelniczych poprzez utrwalanie wyglądu liter, ćwiczenie percepcji słuchowej i wzrokowej, analizy i syntezy sylabowej oraz doskonalenie słuchu fonemowego. Do każdej propozycji został dołączony zestaw kolorowych pomocy (do samodzielnego wydrukowania), które uatrakcyjniają aktywność i sprawiają, że dzieci chętniej ją podejmują. Całość ma formę zabawy lub gry. Propozycje te można wykorzystać do pracy z całą grupą, jak również do zajęć indywidualnych. Zabawy są proste do przeprowadzenia, można je proponować podczas zajęć oraz wtedy, gdy przedszkolaki siedzą w kole i czekają np. na posiłek. 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!