Polecamy MEGA AKCJA 2w1

MEGA AKCJA 2w1

ponad 2 lat temu Akademia Edukacji

Zapisz się na konferencję lub szkolenie otwarte i otrzymaj w prezencie wybrane przez Ciebie* szkolenie online dla CAŁEGO GRONA PEDAGOGICZNEGO Twojego przedszkola!

Co zrobić, aby wziąć udział w tej wyjątkowej promocji?

1. Zapisz się na konferencję lub szkolenie otwarte w terminie 25.04-8.05.2022 r.

2. Podczas zapisu w polu komentarza podaj tytuł wybranego szkolenia online lub poinformuj nas o swoim wyborze telefonicznie.

3. Opłać swój udział w terminie i poczekaj, aż konferencja/szkolenie się odbędzie.

4. Przekaż nam listę pracowników placówki, którzy będą brali udział w szkoleniu online na adres mailowy: szkolenia@blizejprzedszkola.pl

5. Przekaż koleżankom i kolegom, aby dokonali zgłoszenia na wybrane przez Ciebie szkolenie online (jednakowe dla każdego nauczyciela placówki), wpisując w polu komentarza nazwę promocji: MEGA AKCJA 2w1.

6. Cieszcie się nieograniczonym dostępem do szkolenia online!

To Ty decydujesz, jakie szkolenie online podarujesz w prezencie swoim koleżankom i kolegom!

*Dokonaj wyboru spośród sześciu podanych: Adaptacja nie jest straszna, Adaptacyjne vademecum, Sensoryczne vademecum, Asertywność w pracy nauczyciela, Sposób na grupę, Racja czy relacja. Znajdziesz je tutaj

Poznaj nasze szkolenia otwarte i konferencje tutaj

Szczegóły promocji w regulaminie