Awans zawodowy. Egzamin na stopień nauczyciela mianowanego w praktyce

Edukator: Urszula Witek

co zawiera cena?

On-line

typ szkolenia

godzin dydaktycznych
Samodzielnie należy zapoznać się z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli oraz z Kartą Nauczyciela, rozdział Awans zawodowy. To niezbędne akty prawne w awansie zawodowym. Niezależnie, czy staż na stopień nauczyciela mianowanego trwa 2 lata i 9 miesięcy, 1 rok i 9 miesiecy, czy też 9 miesięcy, egzamin przebiega w sposób zaprezentowany w szkoleniu.

Cel szkolenia

• zaplanowanie własnej ścieżki awansu zawodowego;
  • właściwe skompletowanie wniosku o postępowanie kwalifikacyjne wraz z obowiązującymi załącznikami;
  • poznanie etapów przebiegu posiedzenia komisji kwalifikacyjnej;
  • uzyskanie stopnia awansu nauczyciela mianowanego.

Przebieg szkolenia

1. Przywitanie, przedstawienie komisji kwalifikacyjnej.
  2. Poinformowanie nauczyciela o etapach pracy komisji.
  3. Prezentacja dorobku zawodowego.
  4. Odpowiedzi na pytania członków komisji.
  5. Rozwiązanie problemu związanego z wykonywaną pracą w oparciu o obowiązujące przepisy prawa oświatowego.
  6. Wykonanie zadania z użyciem narzędzi multimedialnych.
  7. Bez udziału zainteresowanego nauczyciela: uzupełnianie dokumentacji przez członków komisji, przydzielenie punktacji, wyliczenie średniej.
  8. W obecności nauczyciela: wręczenie zaświadczenia o zdaniu egzaminu oraz pisma o prawie wglądu w akta sprawy.

Film szkoleniowy

Wpisz kod dostępu i oglądaj szkolenie

Oglądaj całe szkolenie

1. Wykup dostęp do szkolenia.
  2. W chwili uzyskania przez zamówienie statusu: "OPŁACONE" otrzymasz maila z kodem dostępu do filmu szkoleniowego, link do testu wiedzy oraz link do materiałów szkoleniowych.
  3. Kod dostępu należy wpisać w oknie „Wpisz kod dostępu”, a następnie kliknąć „Dodaj kod i oglądaj szkolenie”. Nagranie można odtwarzać bez limitu.
  4. Pobierz materiały szkoleniowe, które zostaną udostępnione wraz z kodem dostępu.
  5. Wypełnij test on-line, niezbędny do otrzymania zaświadczenia uczestnictwa.
  6. Uzyskując wymaganą liczbę punktów otrzymasz zaświadczenie uczestnictwa w akredytowanym szkoleniu.

Aby wykupić dostęp do szkolenia wypełnij formularz zamówieniowy.

Przy płatności metodą PayU otrzymujesz kod dostępu do filmu szkoleniowego automatycznie w chwili opłacenia szkolenia.

Przy płatności przelewem kod dostępu do szkolenia zostanie przesłany w osobnej wiadomości w chwili zaksięgowania wpłaty.

Po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy podany w zamówieniu zostanie przesłany dokument potwierdzający dokonanie wpłaty.

Warunkiem otrzymania zaświadczenia w wersji elektronicznej jest wypełnienie testu wiedzy online oraz uzyskanie wymaganej liczby punktów. Uczestnik może podejść do testu kilka razy.
W chwili uzyskania pozytywnego wyniku testu można od razu pobrać zaświadczenie, które będzie także dostępne w panelu klienta Bliżej Przedszkola.

Po otrzymaniu kodu dostępu do szkolenia, nie ma możliwości odstąpienia od umowy.

UWAGI:

Warunki uczestnictwa

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Akademia Edukacji jest placówką posiadającą AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty - dostęp do szkolenia mogą wykupić nauczyciele/dyrektorzy placówek edukacyjnych posiadający wykształcenie pedagogiczne.

Warunkiem uzyskania dostępu do szkolenia jest wcześniejsze dokonanie wpłaty. Wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie.

Uczestnik zobowiązany jest do uregulowania opłaty w całości w terminie nie późniejszym niż 14 dni od dnia złożenia zamówienia.
W przypadku braku płatności w ciągu 14 dni - zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3