Zmiany w awansie zawodowym nauczycieli. Dla kogo nowa ścieżka, a dla kogo według „starych” zasad?

Edukator: Urszula Witek

co zawiera cena?

On-line

typ szkolenia

godzin dydaktycznych
Szkolenie to "surowe" nagranie, które powstało na podstawie spotkania z Urszulą Witek na Facebooku, które odbyło się 25 sierpnia 2022 r.
UWAGA!
Samodzielnie należy zapoznać się z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli, nowym Rozporządzeniem MEiN, które zostanie opublikowane we wrześniu 2022 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli oraz z Kartą Nauczyciela rozdział Awans zawodowy.  USTAWA z dnia 5 sierpnia 2022 r. o zmianie ustawy – Karta Nauczyciela oraz niektórych innych ustaw. To niezbędne akty prawne w awansie zawodowym.

Cel szkolenia

1. Zaplanowanie własnej ścieżki awansu zawodowego według starych i według nowych wymagań.
  2. Poznanie/przypomnienie obowiązków opiekuna stażu, dyrektora oraz mentora.
  3. Poznanie nowej ścieżki awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego (przygotowanie do zawodu).
  4. Nabycie wiedzy o przebiegu stażu.
  5. Poznanie ścieżki na stopień nauczyciela dyplomowanego po przepracowaniu wymaganego stażu pracy.

Czego dowiesz się podczas szkolenia

• Uczestnicy szkolenia z powodzeniem napiszą własny plan rozwoju zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego według starych zasad.
  • Uczestnicy dowiedzą się, kiedy staż będzie przebiegał według starych, a kiedy według nowych zasad.
  • Uczestnicy poznają obowiązki opiekuna stażu i dyrektora w ścieżce awansu zawodowego.
  • Uczestnicy dowiedzą się jak przebiega przygotowanie do zawodu nauczyciela pod opieką mentora.

Przebieg szkolenia

1. Omówienie awansu na nauczyciela mianowanego według starych zasad.

2. Omówienie awansu na nauczyciela mianowanego według nowych zasad – czyli przygotowanie do zawodu nauczyciela.

3. Omówienie awansu zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego po przepracowaniu wymaganego stażu pracy.

4. Ważność oceny pracy w  nowej ścieżce awansu zawodowego.

5. Omówienie staży już trwających.

Film szkoleniowy

Wpisz kod dostępu i oglądaj szkolenie

Oglądaj całe szkolenie

1. Wykup dostęp do szkolenia.
  2. Kod dostępu należy wpisać w oknie „Wpisz kod dostępu”, a następnie kliknąć „Dodaj kod i oglądaj szkolenie”. Nagranie można odtwarzać bez limitu.
  3. Pobierz materiały szkoleniowe, które zostaną udostępnione wraz z kodem dostępu.
  4. Wypełnij test on-line, niezbędny do otrzymania zaświadczenia uczestnictwa, uzyskując wymaganą liczbę punktów.
  5. Otrzymaj zaświadczenie uczestnictwa w akredytowanym szkoleniu na swój adres mailowy.

Aby wykupić dostęp do szkolenia wypełnij formularz zamówieniowy.

Przy płatności metodą PayU otrzymujesz kod dostępu do filmu szkoleniowego automatycznie w chwili opłacenia szkolenia.

Przy płatności przelewem kod dostępu do szkolenia zostanie przesłany w osobnej wiadomości w chwili zaksięgowania wpłaty.

Po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy podany w zamówieniu zostanie przesłany dokument potwierdzający dokonanie wpłaty.

Warunkiem otrzymania zaświadczenia w wersji elektronicznej jest wypełnienie testu wiedzy online oraz uzyskanie wymaganej liczby punktów. Uczestnik może podejść do testu kilka razy.

Po otrzymaniu kodu dostępu do szkolenia, nie ma możliwości odstąpienia od umowy.

UWAGI:

Samodzielnie należy zapoznać się z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli, nowym Rozporządzeniem MEiN, które zostanie opublikowane we wrześniu 2022 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli  oraz z Kartą Nauczyciela rozdział Awans zawodowy.  USTAWA z dnia 5 sierpnia 2022 r. o zmianie ustawy – Karta Nauczyciela oraz niektórych innych ustaw. To niezbędne akty prawne w awansie zawodowym.

Warunki uczestnictwa

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Akademia Edukacji jest placówką posiadającą AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty - dostęp do szkolenia mogą wykupić nauczyciele/dyrektorzy placówek edukacyjnych posiadający wykształcenie pedagogiczne.

Warunkiem uzyskania dostępu do szkolenia jest wcześniejsze dokonanie wpłaty. Wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie.

Uczestnik zobowiązany jest do uregulowania opłaty w całości w terminie nie późniejszym niż 14 dni od dnia złożenia zamówienia.
W przypadku braku płatności w ciągu 14 dni - zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3