Konkurs filmowy „Jesienne i zimowe piosenki przedszkolaka” zakończony

Zobacz wyniki

„Jesienne i zimowe piosenki przedszkolaka”

Filmy będą ocenianie pod kątem kreatywności nauczyciela w doborze form wyrazu,
duże znaczenie będzie miał również ogólny wyraz artystyczny prezentowanych utworów.
Jury Konkursu przyzna nagrody w dwóch kategoriach:

„Jesień w Przedszkolu”
„Zima w Przedszkolu”

Nagrody w kategorii „Jesień w Przedszkolu”:
I miejsce – zestaw nagród o łącznej wartości 500 zł brutto + certyfikat
II miejsce – zestaw nagród o łącznej wartości 400 zł brutto + certyfikat
III miejsce – zestaw nagród o łącznej wartości 300 zł brutto + certyfikat
Organizator przyzna również 20 wyróżnień. Nagrodą za zdobycie wyróżnienia jest certyfikat.

Nagrody w kategorii „Zima w Przedszkolu”:
I miejsce – zestaw nagród o łącznej wartości 500 zł brutto + certyfikat
II miejsce – zestaw nagród o łącznej wartości 400 zł brutto + certyfikat
III miejsce – zestaw nagród o łącznej wartości 300 zł brutto + certyfikat

I miejsce – zestaw nagród o łącznej wartości 500 zł brutto (Wydawnictwo Epideixis) + certyfikat

II miejsce – zestaw nagród o łącznej wartości 400 zł brutto (Wydawnictwo Epideixis) + certyfikat

III miejsce – zestaw nagród o łącznej wartości 300 zł brutto (Wydawnictwo Epideixis oraz Granna) + certyfikat

*Zestawy otrzymanych nagród mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach.