Polecamy „Miś i Margolcia” bestsellerem w Smyku!

„Miś i Margolcia” bestsellerem w Smyku!

Miś i Margolcia pojawili się razem na antenie telewizyjnej w 1996 roku
w programie „Mama i Ja”. Ich mamą jest Agnieszka Galica – psycholog
i autorka mnóstwa bajek i piosenek dla najmłodszych.

Sympatyczna para przez kilka lat spotykała się z dziećmi w TVP1. Oprócz „wielce poważnych rozmów o życiu”, które pomagały oglądającym je maluchom chociaż trochę zrozumieć, co się wokół nich dzieje, Miś i Margolcia śpiewali piosenki na każdą okazję. Do tej pory, rodzice i dziadkowie podśpiewują „tylko biedronka nie ma ogonka…”

We wrześniu 2014 r. Miś i Margolcia wrócili na antenę TVP ABC. Program cieszy się bardzo dużą sympatią widzów. W każdym odcinku mupety uczą dzieciaki śpiewać
i przekazują życzenia z przeróżnych okazji.

Tym razem będziemy mogli usłyszeć hity Misia i Margolci na płycie w nowej aranżacji!

1 grudnia 2014 r., do dobrych sklepów muzycznych trafiła płyta z doskonałymi piosenkami Misia i Margolci, która w krótkim czasie stała się bestsellerem w salonach Smyk. Płyta ukazała się nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ. Niektóre piosenki z płyty brzmiały już w programie, pozostałych wkrótce nauczą Was Margolcia i Miś. Zachęcamy więc do oglądania kolejnych odcinków programu „Margolcia i Miś zapraszają dziś”.

Pod patronatem

Margolci pomagała Beata Wyrąbkiewicz.
Misiowi pomagał Tomasz Gęsikowski.
Nad wszystkim czuwała Beata Waszczuk.
muz. Tadeusz Pabisiak – 1-10, 12, 14, 16-21
sł. Agnieszka Galica – 1-10, 12-14, 16-21