Wakacyjna przygoda Martynki i Ripsi. Książka z AUDIOBOOKIEM
Cena: 15.00

Publikacja non-profit

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie.

Autorki tej książeczki – Martynka i Ripsi – to prawdziwe szczęściary. Dlaczego? Bo znalazły skarb cenniejszy niż tysiąc zaczarowanych bursztynów. Ten skarb to PRZYJAŹŃ.

Był czas, kiedy dziewczynki spotykały się codziennie w przedszkolu. Dziś Ripsi chodzi do szkoły dla dzieci niewidomych i słabowidzących przy ulicy Tynieckiej, a Martynka kontynuuje edukację przedszkolną. Już nie wędrują co dzień tymi samymi ścieżkami, ale to wcale nie znaczy, że o sobie zapomniały. Wręcz przeciwnie. Gdy się długo nie spotyka z kimś, kogo się bardzo lubi, to zaczyna się za nim tęsknić. Marzy się wtedy o wspólnych rozmowach, spacerach, zabawach…

I właśnie z tej tęsknoty narodził się pomysł stworzenia wspólnej książeczki – razem wymyślanej, razem ilustrowanej, z dwoma imionami i nazwiskami na okładce. Dziewczynki wybrały temat – o dobrych aniołach, spełnionych marzeniach i prawdziwej przyjaźni. Może kiedyś, po latach, Pani Martynka i Pani Ripsi umówią się na kawę w jakiejś przytulnej kawiarence, wyjmą z torebki stworzoną wspólnie książeczkę, pogładzą ją po grzbiecie i powspominają piękne dziecięce lata…

Informacja o autorkach:

Martynka i Ripsi poznały się w przedszkolu, gdzie bardzo lubiły spędzać ze sobą czas – razem bawić się, tańczyć i robić korale. Martynka chętnie pomagała swojej niewidomej przyjaciółce i wiele się też od niej nauczyła. Kiedy wymyślały wspólnie bajeczkę, Martynka miała 5,5 lat, a Ripsi 7,5 lat.

 

Publikacja non-profit:

 

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na rzecz

Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie

 

Dodatkowe datki można składać na konto:

 

PKO BP SA 94 1020 4900 0000 8502 3015 5564

SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących

30-319 Kraków, ul. Tyniecka 6

w tytule bardzo proszę wpisać: „darowizna”

 

POSŁUCHAJ FRAGMENTU – mp3 

Cechy
AutorHripsime Hunanyan, Martynka Michno
IlustracjeHripsime Hunanyan, Martynka Michno
ISBN978-83-64631-98-6
Ilość stron18
FormatDIGITALPACK - książka z płytą
Dział Sprzedaży
wydawnictwo@blizejprzedszkola.pl

Dział Obsługi Klienta
Joanna Wypych joanna.wypych@blizejprzedszkola.pl telefon: 12 631 04 10 wew 101

Zadaj pytanie przez formularz.