Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Z dobrym wychowaniem mi do twarzy
search
  • Z dobrym wychowaniem mi do twarzy
  • Z dobrym wychowaniem mi do twarzy
  • Z dobrym wychowaniem mi do twarzy
  • Z dobrym wychowaniem mi do twarzy

Z dobrym wychowaniem mi do twarzy

5.00 (5)
30,00 zł

Propozycje wierszowanych zabaw z obszaru savoir-vivre'u

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Z dobrym wychowaniem mi do twarzy

Z dobrym wychowaniem mi do twarzy

    lub Anuluj

Dobre wychowanie to postawy, które powinny stawać się nawykami już od najmłodszych lat. Byłoby idealnie, aby dom rodzinny był fundamentem dobrego wychowania, jednak to w przedszkolu zachowania społeczne są ćwiczone i utrwalane.

Spis treści Od Autorki

Publikacja powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na pozycje, które pomogą ćwiczyć z dziećmi dobre maniery w czasie codziennych aktywności w przedszkolu. Znajdują się w niej krótkie wierszowane formy, które ułatwią poznanie zasad właściwego zachowania, używania „magicznych słów” (czyli zwrotów grzecznościowych), nauczą życzliwości, uprzejmości, tolerancji, empatii.

W książce zostało zamieszczonych blisko 80 wierszyków ilustrowanych ruchami i gestami lub uzupełnionych zabawą oraz zapisy nutowe piosenek, a na płycie CD będącej częścią publikacji Czytelnik znajdzie 10 piosenek tematycznych, wraz z podkładami muzycznymi do nich.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Muzykę do piosenek napisał, a także przygotował do nich aranżacje, znany doskonale dzieciom Pan Miłosz, czyli Miłosz Konarski. Wykonał także gościnnie dwie piosenki. W nagraniach wzięły także udział Dzieci z Krakowskiego Centrum Artystycznego. 


Z pomocą tej publikacji nauczyciel przygotuje dzieci do przestrzegania reguł bycia w grupie rówieśniczej, dbania o porządek w sali i zachowania ciszy podczas zajęć. Dzieci dowiedzą się także, jak należy zachowywać się w czasie posiłków, nauczą się podstawowych „ustawień” ułatwiających sprawne przemieszczanie się (pary, „wąż” itd.), a całą zdobytą wiedzę utrwalą, śpiewając tematyczne piosenki.

***

Poznaj także inną publikację Autorki, która została przyjęta z dużym entuzjazmem przez jej Nabywców:

Z emocjami mi do twarzy

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony 
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD 
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów 
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
– w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

ISBN
978-83-67101-56-1
Liczba stron
64
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Muzyka i aranżacje
Miłosz Konarski
Rok wydania
2023
Format (szerokość x wysokość)
21 cm x 21 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W982

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Publikacja niezbędna w pracy nauczyciela przedszkola!

Oceń 

Wspaniała publikacja dla nauczycieli. Pomaga utrzymać ciszę na zajęciach, porządek w sali, utrzymanie dobrych zasad w grupie. Bardzo ułatwia pracę nauczycieli, a wierszowana forma jest świetnie przyswajana przez dzieci. Polecam!

Oceń 

Wspaniała publikacja, która pomaga ćwiczyć z dziećmi dobre maniery podczas codziennych aktywności w przedszkolu. Krótkie wierszyki i tematyczne piosenki z pewnością ułatwią nauczycielowi przygotowanie zajęć, a dzieciom poznanie zasad właściwego zachowywania się. Polecam :-)

Oceń 

Dla każdej grupy przedszkolnej wierszowana lub śpiewana wersja różnych zagadnień dobrego zachowania. Bardzo przydatne w planowaniu rytmu dnia. Można zastosować przy posiłkach, czynnościach higienicznych. Polecam!

Oceń 

świetna pozycja, piosenki i rymowanki łatwo wpadają w ucho, serdecznie polecam!

Napisz swoją opinię