KOMPLET Piosenki na każdy miesiąc KSIĄŻKA z CD + Piosenki na każdy miesiąc OPISY ZABAW
Cena: 37.00

KOMPLET 2 publikacji Bożeny Formy:

 

 

"Piosenki na każdy miesiąc" płyta CD z książeczką - piękne wydanie prezentowe.

 

Płyta zawiera zbiór piosenek w melodyjnej, przystępnej interpretacji, przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. 

Treści zawarte w piosenkach wzbogacają wiedzę dziecka na temat przyrody i otaczającego świata. Dzięki temu piosenki stanowią uzupełnienie wiadomości przekazywanych dzieciom podczas zajęć w kolejnych miesiącach roku kalendarzowego – mogą być wplecione w zajęcia i zabawy domowe. 

Zaletą płyty są nagrane obok wersji wokalnych linie melodyczne do każdej piosenki, które są przeznaczone jako podkład muzyczny do samodzielnego wykonania piosenki przez dzieci. Mamy nadzieję, że wersje instrumentalne utworów zachęcą odbiorców do zorganizowania wspólnego śpiewu i tańców.

 

"Piosenki na każdy miesiąc. OPISY ZABAW do piosenek"

 

Książeczka stanowi uzupełnienie płyty „Piosenki na każdy miesiąc”. Zgodnie z oczekiwaniami naszych Czytelników, w książce zawarte zostały propozycje zabaw i aktywności do piosenek z tej płyty, tak aby każdy z nich znalazł tu propozycje na każdy miesiąc, które można wykorzystać jako inspiracje do przeprowadzenia zajęć muzyczno-rytmicznych, jak również zajęć dydaktycznych i ogólnorozwojowych. Tematyka piosenek, bliska zainteresowaniom dzieci, sprawia, że zaproponowane w książce zajęcia będą zarówno kształcące, jak i mocno angażujące dzieci.

 

 Autorka proponuje wykorzystanie piosenek także podczas uroczystości przedszkolnych i festynów organizowanych na terenie przedszkoli.

 

Cechy
AutorBożena Forma
Dział Sprzedaży
wydawnictwo@blizejprzedszkola.pl

Dział Obsługi Klienta
Katarzyna Kozakowska k.kozakowska@blizejprzedszkola.pl telefon: 12 631 04 10 wew 101

Zadaj pytanie przez formularz.