Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień kundelka w grupie 3-latków


Wpis dodał(a) Wioletta KEMPIŃSKA
8 miesięcy temu, wyświetleń 274


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

W ramach projektu Bliżej pieska 3-latki obchodziły dzień kundelka???? Dzieci miały okazję porozmawiać o miłości do zwierząt, szacunku i okazywaniu pomocy.????♥️ Przedszkolaki zgłębiły wiadomości na temat wyglądu psa oraz obowiązków jakie spoczywają na właścicielach czworonogów. Dowiedziały się, czym różnią się psy rasowe od kundelków oraz jak się bawić z pieskiem. Z pomocą talerzyków i kolorowego papieru maluchy stworzyły pracę plastyczną "kundelek". W ramach realizowanego projektu przedszkolaki zbierały karmę, która zostanie przekazana pieskom ze stowarzyszenia 4 łapy. Za okazaną pomoc maluchy zostały nagrodzone odznakami psich przyjaciół ????

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Wioletta KEMPIŃSKAWyślij wiadomość
do Wioletta KEMPIŃSKA

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Wioletta KEMPIŃSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka