Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Światowy Dzień Zwierząt oraz Dzień Kundelka w oddziałach przedszkolnych


Wpis dodał(a) Dorothy Klein
9 miesięcy temu, wyświetleń 204


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach projektu „Bliżej pieska” dzieci z grupy 0a i 0d w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie obchodziły: 4 października Światowy Dzień Zwierząt oraz 25 października Dzień Kundelka. Te dni celebrowaliśmy, aby uświadamiać maluchy już od najmłodszych lat, z czym wiąże się posiadanie pupila. Dzieci poznały prawa, jakie posiadają zwierzęta a w szczególności pies. Dowiedziały się też w jaki sposób każdy właściciel psa powinien dbać o swojego pupila. SP Bolszewo.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Dorothy KleinWyślij wiadomość
do Dorothy Klein

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Dorothy Klein

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka