(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kolor

Kupując ten produkt możesz zebrać 94 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Poręczny wózek medyczny zawiera wszystkie niezbędne akcesoria lekarskie, dzięki którym mały medyk zmierzy temperaturę, zrobi zastrzyk, zbada serce i wzrok, podłączy kroplówkę, zrobi prześwietlenie i wiele innych badań.

Wózek lekarski został wykonany z wysokiej jakości plastiku w ładnych, przyjemnych kolorach, sprzedawany jest w dwóch wariantach kolorystycznych.

Wszystkie akcesoria są imitacjami prawdziwych instrumentów medycznych, którym nadano przyjazne kształty i żywe kolory. Zamykana szafka z wyciąganą półeczką pozwoli uporządkować sprzęt i odłożyć wszystkie akcesoria, które nie są potrzebne w danym momencie.

Plastikowy monitor posiada od góry szczelinę, przez którą możemy wkładać karty np. z tablicą do badania wzroku lub prześwietlonymi częściami ciała, a po włożeniu baterii i przekręceniu pokrętła on/off wydaje odgłosy monitorowania paramentów życiowych pacjenta.

Stetoskop pozwoli na dokładne zbadanie serca pacjenta, a po przyłożeniu słuchawki (naciskając przycisk od spodu) usłyszymy bicie serca.

W zestawie:
- wózek z kółkami, z panelem i zamykaną szafką
- stetoskop wydający dźwięk bijącego serca
- kroplówka
- termometr
- otoskop laryngologiczny
- młotek neurologiczny
- strzykawka
- lusterko dentystyczne z lampką
- nożyczki chirurgiczne
- chwytak/szczypce
- pęseta
- miska medyczna
- imitacja pojemniczka z lekami
- 3 karty z prześwietleniem i 1 do badania wzroku
- naklejki.

Wymiary:
- wysokość całego zestawu: 57 cm
- wysokość do uchwytu (z tyłu): 34 cm
- szerokość wózka: 23 cm

Aby uzyskać efekty dźwiękowe, w panelu wózka należy zamontować baterie 2 x AA (brak w zestawie), natomiast w stetoskopie dołączone zostały baterie 3 x AG13.

Indeks
ZA4273 NI