• Nowy

(0)

Boże Narodzenie w dziecięcych pytaniach i dorosłych odpowiedziach

Kupując ten produkt możesz zebrać 22 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zapraszamy dzieci i dorosłych do wędrówki przez bożonarodzeniowy świat pełen choinek, szopek i wigilijnych przysmaków: od Betlejem do naszych domów.
Obchodzone w całym chrześcijańskim świecie święta Bożego Narodzenia mają ogromny wymiar religijny i rodzinny. Dzięki nim stajemy się lepsi, zatrzymujemy czas, dostrzegamy drugiego człowieka.

Przed nami porcja ciekawostek, interesujących szczegółów i pięknych tradycji, których wagę trzeba znać i doceniać. Dobrze wiedzieć, „dlaczego co roku ubieramy choinkę” i co symbolizuje wsunięte pod wigilijny obrus sianko.
Wydawca: Wydawnictwo Aksjomat
Bogusław Michalec