• Nowy

(0)

Piosenki i kolorowanki

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 40 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

***

Publikacja ta to zaproszenie do zabaw w kole, lubianych przez dzieci i użytecznych z perspektywy integracji grupy przedszkolnej. Zabawy w kole to okazja do poczucia jedności, na wzór spotkań przy ognisku, które od początku gromadziło wokół siebie ludzi nie tylko spragnionych fizycznego ciepła, ale przede wszystkim relacji z innymi.

Zabawy w kole, tak jak i tańce kołowe mają zadanie łączyć wszystkich uczestników. Są dobrym narzędziem do ćwiczenia cierpliwości, czekania na swoją kolej. Jest to jedna z bardziej lubianych form zabawy, gdzie po zapoznaniu się z regułami, dzieci mogą uczestniczyć w grze z ustalonymi zasadami i poprzez aktywność ruchową i doświadczenie, automatycznie przyjmują za standard dostosowanie się do reguł grupowych. Przy tym szybko opanowują zasady i mogą cieszyć się samodzielnością podczas wspólnej zabawy, a to wzmacnia poczucie własnej wartości, sprawczości i zadowolenia.

Na płycie CD będącej częścią tej publikacji zamieszczono aż 16 piosenek o charakterze zabaw kołowych. 17 ścieżka to mix wszystkich tych utworów.

Posłuchaj fragmentów

Dodatkowo w książce, oprócz tekstów piosenek i opisów zabaw, znajdziemy także tematyczne kolorowanki (o charakterze zadań kreatywnych), które można powielić i rozdać dzieciom.

***

Agnieszka Loska od 1994 roku tworzy własną markę Studio Tańca i Muzyki RYTM Agnieszka Loska. Realizuje akredytowane Warsztaty muzyczne dla nauczycieli w całej Polsce. Ponadto m.in. prowadzi wykłady akademickie na studiach podyplomowych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Częstochowie, Cieszynie, w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach. Jest rytmikiem w tyskich żłobkach, przedszkolach i domach kultury. Praktykuje taniec terapeutyczny.

nauczyciel
Grupa wiekowa
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju