Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • Nowy
Zabawy w kole
search
  • Zabawy w kole
  • Zabawy w kole
  • Zabawy w kole
  • Zabawy w kole
  • Zabawy w kole

Zabawy w kole

(0)
40,00 zł

Piosenki i kolorowanki

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 40 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zabawy w kole

Zabawy w kole

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

***

Publikacja ta to zaproszenie do zabaw w kole, lubianych przez dzieci i użytecznych z perspektywy integracji grupy przedszkolnej. Zabawy w kole to okazja do poczucia jedności, na wzór spotkań przy ognisku, które od początku gromadziło wokół siebie ludzi nie tylko spragnionych fizycznego ciepła, ale przede wszystkim relacji z innymi.

Zabawy w kole, tak jak i tańce kołowe mają zadanie łączyć wszystkich uczestników. Są dobrym narzędziem do ćwiczenia cierpliwości, czekania na swoją kolej. Jest to jedna z bardziej lubianych form zabawy, gdzie po zapoznaniu się z regułami, dzieci mogą uczestniczyć w grze z ustalonymi zasadami i poprzez aktywność ruchową i doświadczenie, automatycznie przyjmują za standard dostosowanie się do reguł grupowych. Przy tym szybko opanowują zasady i mogą cieszyć się samodzielnością podczas wspólnej zabawy, a to wzmacnia poczucie własnej wartości, sprawczości i zadowolenia.

Na płycie CD będącej częścią tej publikacji zamieszczono aż 16 piosenek o charakterze zabaw kołowych. 17 ścieżka to mix wszystkich tych utworów. 

Posłuchaj fragmentów

Dodatkowo w książce, oprócz tekstów piosenek i opisów zabaw, znajdziemy także tematyczne kolorowanki (o charakterze zadań kreatywnych), które można powielić i rozdać dzieciom. 

***

Agnieszka Loska od 1994 roku tworzy własną markę Studio Tańca i Muzyki RYTM Agnieszka Loska. Realizuje akredytowane Warsztaty muzyczne dla nauczycieli w całej Polsce. Ponadto m.in. prowadzi wykłady akademickie na studiach podyplomowych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Częstochowie, Cieszynie, w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach. Jest rytmikiem w tyskich żłobkach, przedszkolach i domach kultury. Praktykuje taniec terapeutyczny.

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Grzegorz Kusio
Muzyka
Agnieszka Loska
Grzegorz Kusio
Słowa
różni twórcy
Format (szerokość x wysokość)
21 x 21 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W3785

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię