(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kolor

Kupując ten produkt możesz zebrać 58 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Poduszki do siedzenia i zabawy wyprodukowane z ekoskóry w jakości PREMIUM, nie tylko wyróżniają się stylowym designem i pięknymi kolorami, ale również doskonale spełniają funkcje praktyczne. Idealne do różnorodnych zajęć edukacyjnych i integracyjnych, zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale również przynoszą radość z ruchu i wspólnej zabawy.

Doskonałe do gier zespołowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. A po zabawie sprawdzą się jako wygodne siedziska dla najmłodszych! To wielofunkcyjne narzędzia pozwalające na wszechstronne wykorzystanie podczas zajęć i animacji.

Poduszki z ekoskóry o wymiarach 30 cm x 6 cm są wygodne, lekkie i bezpieczne. Pokrowce nie ściągają się oraz nie zawierają ostrych elementów, dlatego są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci, jednocześnie łatwe w konserwacji i czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć je gąbką lub ściereczką z płynem.

Parametry produktu:
- wymiary: 30 x 30 x 6 cm
- materiał: ecoskóra, 100% poliester
- pokrowiec na poduszce - nieściągalny
- pokrowiec: NIE
- waga produktu: 192 g

Dostępne kolory: błękitny, czerwony, fioletowy, pomarańczowy, różowy, turkusowy, żółty.

Indeks

Opinie o produkcie