(0)
17,00 zł

Uwaga, produkty wirtualne nie wliczają się do kwoty minimalnej gwarantującej darmową wysyłkę.

Kupując ten produkt możesz zebrać 34 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Rozpocznij nowy rok przedszkolny z albumem Wrzesień w muzycznym przedszkolu w wersji streamingowej. To idealna propozycja dla nauczycieli i rodziców, którzy chcą wprowadzić dzieci w świat muzyki, korzystając z utworów tematycznych dostępnych bez ograniczeń czasowych w serwisie Moja płytoteka

Posłuchaj fragmentów piosenek

Dlaczego warto?

• Nieograniczony dostęp: Album dostępny na stałe w serwisie Moja płytoteka
  • Różnorodna tematyka: Utwory doskonale sprawdzą się podczas pierwszych dni w przedszkolu, wspomagając integrację dzieci i utrwalanie zasad przedszkolnych.
  • Aktywność muzyczna: Piosenki zachęcają dzieci do śpiewu, gry na instrumentach oraz do zabaw ruchowych.
  • Piosenka projektowa: Album zawiera dwie unikalne piosenki – Taniec z warzywami oraz Ziemniak Ziemowit – idealne do realizacji projektu Witaminki

Co znajdziesz w albumie?

• Piosenki w języku polskim: Utwory tematyczne, które wspierają naukę i zabawę dzieci.
  • Podkłady muzyczne: Świetne nie tylko do śpiewania, ale także do tańca, pląsów i kreatywnych zabaw ruchowych.

Zapewnij dzieciom dostęp do wartościowej muzyki już teraz!

Sprawdź album w serwisie Moja płytoteka i wzbogacaj muzyczne doświadczenia w przedszkolu.

nauczyciel
Grupa wiekowa