(0)
17,00 zł

Uwaga, produkty wirtualne nie wliczają się do kwoty minimalnej gwarantującej darmową wysyłkę.

Kupując ten produkt możesz zebrać 34 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Odkryj Październik w muzycznym przedszkolu w wersji streamingowej i ciesz się stałym dostępem do wyjątkowego albumu w serwisie Moja płytoteka. To idealna propozycja dla nauczycieli i rodziców, którzy pragną wzbogacić muzyczną edukację dzieci o utwory tematyczne związane z jesienią.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Dlaczego warto?

• Nieograniczony dostęp: Album dostępny bez limitu czasowego w serwisie Moja płytoteka.
  • Różnorodna tematyka: Piosenki dotyczące jesieni, m.in. o jej darach (kasztany, żołędzie, kolorowe liście) oraz tematyka związana z Dniem Uśmiechu i kącikiem matematycznym.
  • Aktywność muzyczna: Utwory zachęcające do śpiewu, gry na instrumentach oraz zabaw ruchowych.
  • Piosenka projektowa: W albumie znajduje się także unikalna piosenka Kapusta Kama do projektu Witaminki

Co zawiera album?

• Piosenki w języku polskim: Tematyczne utwory sprzyjające nauce i zabawie.
  • Podkłady do piosenek: Doskonałe nie tylko do śpiewania, ale także do tańca, pląsów oraz improwizacji muzyczno-ruchowej.

Zyskaj dostęp do tego wyjątkowego albumu już teraz i wzbogacaj muzyczne doświadczenia dzieci w Twoim przedszkolu.

nauczyciel
Grupa wiekowa