• Nowy

(0)

5 zabaw ilustracyjnych. Piano solo

Uwaga, produkty wirtualne nie wliczają się do kwoty minimalnej gwarantującej darmową wysyłkę.

Kupując ten produkt możesz zebrać 118 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

*** Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA ***

Odkryj cykl autorskich zabaw muzycznych, piosenek i rytmiczanek stworzonych z myślą o wzbogaceniu zajęć i rozwoju muzycznym dzieci. W tej części Kasia Majerczyk z EkoMuzyka dla Smyka proponuje zabawy ilustracyjne w wersji piano solo.

Zabawy ilustracyjne najlepiej kształtują wyobraźnię muzyczną dzieci. Muzyka, która jest zawarta w tym e-booku nie ma określonej tonalności i opiera się na zabiegach, które może zagrać każdy! Nawet największe łobuziaki w grupie zaczną się koncentrować! Zaufaj w tym temacie Pani Kasi, tak jak zrobiło to tysiące innych nauczycieli przed Tobą!

Wraz z e-bookiem zawierającym opisy zabaw otrzymasz dostęp streamingowy do 5 plików z nagranymi zabawami na piano solo.

Posłuchaj fragmentów utworów

Spis utworów:

1. Pogoda
  2. Kwiatki i pszczółki
  3. Rozgrzewka
  4. Ptaszek
  5. Morze

Publikacja ma postać e-booka. Jak działa nasz e-book?

1) Publikacja zostanie Ci udostępniona jako flipbook w dziale „E-booki” na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. E-book wyświetlany jest na dowolnym urządzeniu – aby mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto.

2) Taka forma korzystania z publikacji umożliwia uruchamianie piosenek i pobieranie pomocy dydaktycznych jednym kliknięciem – z linków zamieszczonych w e-booku.

3) Równocześnie z odblokowaniem dostępu do e-booka, w aplikacji Moja płytoteka został odblokowany dostęp do albumu z piosenkami towarzyszącymi tej publikacji.

4) Zakupionego e-booka można pobrać na komputer lub urządzenie mobilne w formie pliku PDF.

nauczyciel
Grupa wiekowa