• Nowy

Nadruk

• W języku polskim
  • W języku angielskim
Kupując ten produkt możesz zebrać 78 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Jedyna taka, niepowtarzalna piłka globus z zaznaczonymi konturami państw oraz ich nazwami w języku polskim lub angielskim.

Piłka balonowa wypełniona jest wymienialnym balonem, dzięki czemu zabawa może trwać i trwać. Futerał piłki balonowej chroni balon przed pęknięciem, dając możliwości kolorowania i zaznaczania państw. Doskonały sposób na naukę i zabawę jednocześnie.

Piłka balonowa to świetny sposób na uatrakcyjnienie zabaw integracyjnych, animacyjnych, gagów klaunowskich, wykorzystywana także w czasie zajęć treningowych w grupach małych sportowców, czy na lekcjach geografii.

Piłka jest bezpieczna i umożliwia również dzieciom bezpieczną zabawę w domu i na świeżym powietrzu. Piłka balonowa, dzięki opcji wymiennych balonów jest również bardzo praktyczna (zmieści się nawet do małej kieszeni).

W zestawie:
- 1 piłka balonowa
- 3 wymienialne balony
- 12 spieralnych pisaków

Średnica: 30 cm
Materiał: poliester 100%
Gramatura: 108 g/m2
Waga: 40 g
Kolor: biała z czarnym nadrukiem

Indeks

Opinie o produkcie